Після початку блокування російських сайтів в Україні багато українських користувачів вирішили видалити свої сторінки із заборонених соціальних мереж. Але у випадку з "Однокласниками" це зробити не так вже й просто.

Звичайно, соціальним мережам не вигідно втрачати своїх користувачів. Але російська соцмережа вирішила заховати можливість видалення свого профілю в "Однокласниках" так, щоб знайти його міг далеко не кожен. Та ще й підсунути користувачам платну можливість закрити свою сторінку, яку люди плутають із видаленням свого профілю. А насправді ця послуга "закриття" лише робить профіль користувача в "Однокласниках" доступним тільки для друзів.

Для того, щоб видалити сторінку в мережі "Однокласники" (причому безкоштовно), необхідно зробити кілька простих дій:

  • Проскролити сторінку сайту в самий низ, до "підвалу" сайту, і натиснути на "регламент сайту". Простіше всього це робити не на сторінці стрічки новин, а на інших, більш коротких сторінках. Наприклад, зі сторінки "Мої нотатки".

  • У діалоговому вікні видалення профілю виберіть причину видалення, введіть пароль та натисніть "видалити".

При видаленні сторінки в мережі "Однокласники" видаляються всі зв'язки з друзями, ваші фото й відео та інша інформація. Хоча протягом 90 днів у вас є можливість відновити свою сторінку, якщо ви передумаєте.

Дивись відеоінструкцію з видалення сторінки в "Однокласниках":

Як видалити сторінку в "Однокласниках" з телефону або планшета

Для видалення профілю в "Однокласниках" з мобільного пристрою найпростіше зайти в соцмережу через браузер, переключитися на десктопну версію сайту і виконати всі вищеописані дії.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв, що браузер для обходу блокування сайтів FreeU виявився вірусом від Mail.ru.