Найближчим часом російські сайти ВКонтакте, Яндекс, Однокласники і Mail.Ru будуть заблоковані для жителів України. Думки українців на цей рахунок розділилися. Одні вважають це рішення вірним, нехай і запізнілим. Інші ж не можуть уявити собі життя без звичних сайтів і активно шукають способи обходу блокування.

Для тих, хто не хоче розлучатися з музикою ВКонтакте, яка нещодавно стала платною, та іншими російськими сервісами, ми публікували раніше способи обійти їх блокування як на комп'ютері, так і на смартфонах і планшетах.

А для тих, хто давно замислювався змінити музику ВКонтакте на більш якісний і зручний музичний сервіс, публікуємо добірку кращих стрімінговых музичних ресурсів.

Spotify

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще

Spotify - найпопулярніший у світі сервіс потокової музики. Він є родоначальником стрімінговых сервісів і має контракти з усіма музичними лейблами. В бібліотеці Spotify нараховується більш 30 мільйонів пісень. У ній можна знайти будь-яку музику, навіть альбоми групи Rammstein, яких немає практично ні на одному легальному музичному сервісі.

До плюсів сервісу Spotify можна віднести відмінні тематичні плейлисти і збірки, які ґрунтуються на музичних перевагах користувача. З його допомогою дуже зручно знаходити нову музику. Також в Spotify є радіостанції за жанрами. У Spotify є програми для будь-яких мобільних та десктопних платформ і веб-версія.

Єдиним мінусом Spotify є те, що сервіс не представлений офіційно в Україні та Росії. Але це обмеження можна дуже легко обійти, прикинувшись при реєстрації аккаунта жителем країни, в якій Spotify працює офіційно (наприклад США).

Сервісом Spotify можна повноцінно користуватися у безкоштовній версії, на відміну від Apple Music і Google Play Music. Самим неприємним обмеженням безкоштовної версії Spotify є відсутність можливості скачати музику для офлайн-прослуховування. Підписка на Spotify коштує 10 доларів в місяць.

Google Play Music

Музичний сервіс від пошукового гіганта Google Play Music офіційно працює в Україні вже кілька років. У безкоштовної версії у користувача є можливість завантажити власну музичну бібліотеку (обмеження становить 50 тисяч пісень) в хмару і слухати її звідки завгодно через веб-версію або додатки для Android і iOS. Свою музику користувач може також завантажити на мобільний пристрій для прослуховування офлайн.

Google Play Music також надає доступ до стрімінга музики, за аналогією зі Spotify. Але, на відміну від Spotify, безкоштовного доступу до нього немає. Зате вартість підписки на Google Play Music обійдеться не розорить користувача і обійдеться в 69 грн на місяць. Для ознайомлення з можливостями сервісу Google надає три місяці безкоштовного користування.

Deezer

Популярний музичний сервіс стрімінга музики був заснований в 2007 році у Франції. На сьогоднішній день він є одним зі світових лідерів стрімінга музики і доступний на 20 мовах. Є веб-версія і додатки для iOS і Android.

У Deezer є режим FLOW - добірка музики на основі музичних смаках користувача, можна створювати свої плейлисти або зберігати собі чужі.

Для скачування музики на смартфон для оффлайн-прослуховування доведеться оформити підписку. Вона обійдеться в 7 євро в місяць.

Apple Music

Музичний сервіс від Apple доступний на iOS і Android пристроях, а також через iTunes. Веб-версії у Apple Music, на жаль, немає. У музичному сервісі Apple налічується понад 30 мільйонів пісень. Є персональні добірки, засновані на перевагах користувача, тематично радіостанції і всі інші необхідні функції.

Вартість індивідуальної підписки обійдеться українському користувачеві в 5 доларів. Сімейна підписка (до 6 користувачів) обійдеться в 8 доларів.


У всіх музичних сервісів є свої сильні і слабкі сторони, як і різні особливості і баги в додатках. В якості основного музичного сервісу для себе вибрав Spotify в безкоштовній версії. Платна дорогувато, принаймні поки сервіс не прийшов офіційно в Україні. Мені настільки сподобалися тематичні плейлисти, персональний щотижневий плейлист з новинками і зручність відкриття нової музики, що я готовий раз в два тижні запускати Spotify через VPN і з нетерпінням чекаю офіційної появи сервісу в Україні.

Для прослуховування музики в оффлайн користуюся поки що Google Play Music. В якості основного музичного сервісу він не такий зручний і корисний для мене, як Spotify. Або ж можна по-старому завантажувати музику на смартфон і слухати звичайним плеєром.

Дивись також порівняння Apple Music, Spotify та Google Play Music: