Користувальницький інтерфейс YouTube сильно змінився за останній рік, як на мобільних пристроях, так і на пк. Однак, редизайн викликає проблеми з деякими браузерами.

За словами Кріса Петерсона, менеджера технічних програм в Mozilla, продуктивність YouTube як на власному Firefox, так і на Microsoft Edge приблизно у 5 разів повільніше, ніж у Google Chrome. Він повідомляє, що це може бути пов'язано з реорганізацією Google служби, що використовує бібліотеку Polymer.

Петерсон далі вказує, що конкретна причина більш низької продуктивності в інших браузерах обумовлена цим дизайном, заснованим на застарілому API-інтерфейсу Shadow DOM v0. Цей API реалізується тільки в Chrome.

Популярні новини зараз

Зірка "Євробачення" відмовилася від російського громадянства заради України: три роки мріяла про це

Головне за ніч: дармові євробляхи від Зеленського, психічні розлади Заворотнюк та спрощення отримання субсидій

Курс валют на 20 жовтня: гривня полетіла в прірву, розбивши всі надії українців

Сенцов розставив всі крапки в братстві з Росією: "У мені немає ні краплі української крові"

Показати ще

Тим не менш, для тих, хто роздратований повільною роботою, є обхідні шляхи. Як в Firefox, так і в Edge, розширення браузера можуть використовуватися, щоб повернути YouTube в більш ранній дизайн.

Нагадаємо, Facebook підписав нову юридично зобов'язуючу угоду з штатом Вашингтон, погодився відмовитися від здатності рекламодавців виключати користувачів за расами, релігії, сексуальні орієнтації і інші критерії в певних секторах реклами. Оголошення було зроблено сьогодні генеральним прокурором Вашингтона Бобом Фергюсоном, який очолив 20-місячне розслідування в соціальній мережі.

Як повідомляв Знай.uа, Xiaomi анонсувала Mi A2 і Mi A2 Lite, два нових телефони під управлінням Android One. Спрощена операційна система Google спочатку була призначена для пристроїв з низьким рівнем обслуговування, але телефони Mi A2 міцно знаходяться в середині діапазону і повинні забезпечувати підтримку Android 8.1.

Також Знай.uа писав, що німецькі вчені винайшли самий незвичайний зовнішній акумулятор з усіх, що ви бачили. Це Power Bank, який у стані зарядити близько 80 смартфонів. Головна особливість в тому, що він використовує звичайний газ як паливо. Заправки газів повністю обіцяє близько 80 зарядок смартфона.