Шляхом проведення експерименту, вчені в Journal of Experimental Social Psychology встановили, що захоплення соціальними мережами і постійне фотографування на смартфон призводить до того, що ми забуваємо яскраві моменти свого життя.

Це відбувається з-за того, що під час створення знімка ми відволікаємося на гаджет і його налаштування камери, щоб отримати хороший кадр, а насолода моментом виявляється другорядним.

У дослідженні Journal of Experimental Social Psychology взяли участь кілька сотень людей, розділених на дві групи, які повинні пройтися по приміщеннях великої церкви. Першу групу просили вести нотатки про те, що вони бачили навколо, а другий дали завдання як можна більше фотографувати церква і її оздоблення. Через тиждень випробуваним запропонували пройти тест, що складається з 10 питань про те, що вони побачили і запам'ятали.

Опитувані, які не робили фотографії, а створювали короткі замітки, змогли правильно відповісти мінімум на 7 питань з 10. Група з камерами змогла відповісти максимум на 6 запитань. Вчені заявили, що це величезна різниця.

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

Також, згідно з даними Journal of Experimental Social Psychology, використання соціальних мереж під час подорожей, вечірок і інших яскравих подій призводить до того, що нам дуже легко забути деталі того, що відбувається.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Apple впроваджує нові інструменти, які дозволять користувачам контролювати, як використовуються їхні дані і, за бажанням, деактивувати свої акаунти Apple ID.

Все це зроблено для того, щоб привести свої послуги у відповідність з новим законом про захист даних ЄС.

Загальний закон про захист даних ЄС набуде чинності 25 травня. Згідно з ним, за порушення компаніям доведеться сплатити штраф у розмірі до 4% від їх загального обороту.