Служба ВВС провела один з найбільш масштабних аналізів, що стосуються впливу соцмереж на нашу психіку. Результати дослідження показали, що активне використання соцмереж викликає ряд небажаних емоційних станів. Користувачі починають страждати від заниженої самооцінки, заздрити, гостріше відчувати самотність і брак повноцінних відносин. З іншого боку, емоційно нестабільні люди отримують в соціальних мережах велику підтримку, повідомляючи друзям про свої переживання.

Основна проблема полягає в тому, що більшість користувачів публікують у соціальних мережах переважно красиві фотографії, де вони намагаються виглядати більш щасливими, успішними і багатими, ніж вони є насправді. Не всі здатні адекватно сприймати такі фотографії. Причому, як показали дослідження, жінки більше схильні переживати через власну зовнішність і успішність під впливом чужих публікацій, ніж чоловіки.

Також стало відомо, що кількість соціальних мереж, якими користується людина безпосередньо впливає на рівень її тривожності. Особливо сильне занепокоєння викликає страх пропустити запрошення на захід. Негативні публікації мають двояку дію. З одного боку вони дозволяють випустити пар, з іншого створюють ефект безперервного потоку негативу. Однак, як зазначають дослідники, рівень стресу від прочитання негативних публікацій зазвичай не буває дуже високим.

Популярні новини зараз
Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв спосіб боротьби зі смарт-залежністю