Сьогодні ми вже не можемо уявити себе без таких гаджетів, як мобільний телефон. Однак смартфон не лише полегшують нам життя, а й можуть його отруїти. Щоб зберегти свої нерви та час, експерти радять регулярно проводити "чистку" свого телефона. Що необхідно видалити з мобільного, щоб продовжити його життя та якість служби.

Психологи не втомлюються повторювати, що минуле має залишатися в минулому і ніяк не повинно впливати на ваше майбутнє. У зв’язку з цим власникам смартфонів радять проводити регулярне "генеральне прибирання" своїх гаджетів і позбавлятися від всього непотрібного, - пише Politeka.

Старі повідомлення і голосова пошта

Швидше за все, ви і самі не знаєте, скільки подібних повідомлень накопичилося в пам’яті вашого телефону. Голосову пошту, до слова, також потрібно періодично чистити. Якщо, приміром, у вас якимось дивом збереглося повідомлення голосової пошти, датоване ще 2010 роком, то єдине розумне, що ви можете з ним зробити, – видалити і забути.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Не власник, а водій: копи розповіли водіям про нові правила на українських дорогах, готуйте документи

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Показати ще

Фотографії

Перш за все, це стосується тих знімків, які ви ніколи нікому не покажете, наприклад невдалі кадри, чи приміром знімки інтимного змісту, які взагалі не варто зберігати у смартфон. Якщо ви його загубите, по стороннім очам відкриється багато цікавого про ваше особисте життя. Те ж саме стосується дублікатів, які постійно з’являються в галереї знімків.

Музика

Не жалійте й музику, яка вам набридла і ви її більше не слухаєте. Ви ж розумієте, що все що потрібно можна швидко скачати з інтернету в будь-який момент, коли вам це знадобиться.

Контакти

Варто позбутися й мотлоху у вашій телефонній книзі, типу "Не брати", "Вова море 2012" і т д. Якщо ви їм потрібні, вони вас самі знайдуть.

Дивіться: як продовжити життя батареї смартфона

Як повідомляв портал "Знай.ua", користувачам показали смартфони, які виходять з ладу найчастіше.

Фахівці з компанії Counterpoint повідомили, що iPhone X виявився смартфоном, який для своїх розробників та дистриб'юторів приносить чималі суми грошей.