Жарти в сторону: Twitter ввів нові жорсткі обмеження для користувачів

поділитись
Компанія починає боротися зі спамом

Twitter почав боротьбу з штучним створенням вірусного контенту і платними репостами.

 

 

Повідомляється, що під блокування потрапили відомі акаунти @GirlPosts, @Dory, @CommonWhiteGirl, @SoDamnTrue і @memeprovider. Такі мережі могли зробити той чи інший повідомлення вірусним, якщо одночасно поширювали його. У той же час, вони на цьому заробляли гроші, адже за репост потрібно було заплатити. В англійській мові навіть з'явилося окреме слово, яким називають такі мережі для просування постів - "tweetdeckers". Воно походить від назви сервісу TweetDeck, який допомагає керувати активністю в цій соцмережі без втручання користувача.

 

 

Twitter тепер безпосередньо забороняє продавати, купувати або намагатися штучно збільшувати взаємодію з обліковими записами", включно з такими параметрами, як кількість передплатників, ретвітів і навіть "лайків".

 

На цей крок соцмережа пішла заради обмеження розсилки спаму в мережі. При цьому користувачі сервісу схвально відреагували на нововведення. Згідно з їх відгуками, заблокованими акаунти часто копіювали вдалі жарти або повідомлення інших людей без посилання на них, щоб зробити свої профілі більш цікавими і залучити більше передплатників. Наприклад, так неодноразово траплялося з комедійним письменником Джеймсом Бреквеллом (James Breakwell). У нього в Twitter понад 1 млн. передплатників.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що часто хакери на ресурсах з відвертим контентом розміщують шкідливі програми з метою отримання доступу до конфіденційної інформації користувачів. На думку експертів, в плані втрати особистих даних більш небезпечними є соціальні мережі, ніж порносайти.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
facebook, соцмережа, користувачі
Геймер схуд прямо в окулярах віртуальної реальності
0
0
19:03 19.04.2018
Компанія вирішила зробити унікальне додаток
0
0
17:34 19.04.2018
Компанія відновить легендарне спортивне авто
0
0
17:26 19.04.2018
Інтернет став швидшим за думки
0
0
17:20 19.04.2018
Android допоможе зберегти ваші нерви
0
0
17:01 19.04.2018