Жарти в сторону: Twitter ввів нові жорсткі обмеження для користувачів

поділитись
Компанія починає боротися зі спамом

Twitter почав боротьбу з штучним створенням вірусного контенту і платними репостами.

 

 

Повідомляється, що під блокування потрапили відомі акаунти @GirlPosts, @Dory, @CommonWhiteGirl, @SoDamnTrue і @memeprovider. Такі мережі могли зробити той чи інший повідомлення вірусним, якщо одночасно поширювали його. У той же час, вони на цьому заробляли гроші, адже за репост потрібно було заплатити. В англійській мові навіть з'явилося окреме слово, яким називають такі мережі для просування постів - "tweetdeckers". Воно походить від назви сервісу TweetDeck, який допомагає керувати активністю в цій соцмережі без втручання користувача.

 

 

Twitter тепер безпосередньо забороняє продавати, купувати або намагатися штучно збільшувати взаємодію з обліковими записами", включно з такими параметрами, як кількість передплатників, ретвітів і навіть "лайків".

 

На цей крок соцмережа пішла заради обмеження розсилки спаму в мережі. При цьому користувачі сервісу схвально відреагували на нововведення. Згідно з їх відгуками, заблокованими акаунти часто копіювали вдалі жарти або повідомлення інших людей без посилання на них, щоб зробити свої профілі більш цікавими і залучити більше передплатників. Наприклад, так неодноразово траплялося з комедійним письменником Джеймсом Бреквеллом (James Breakwell). У нього в Twitter понад 1 млн. передплатників.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що часто хакери на ресурсах з відвертим контентом розміщують шкідливі програми з метою отримання доступу до конфіденційної інформації користувачів. На думку експертів, в плані втрати особистих даних більш небезпечними є соціальні мережі, ніж порносайти.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
facebook, соцмережа, користувачі
Соцмережа ввела нові правила
0
0
17:21 20.07.2018
Ігрова консоль отримала незвичайний зовнішній вигляд
0
0
16:22 20.07.2018
Компанія змусить користувачів сплатити штраф
0
0
16:09 20.07.2018
Ще один творець голосового помічника попрощався з компанією
0
0
15:06 20.07.2018
А от по той бік океану це авто не мало такого шаленого успіху
0
0
14:42 20.07.2018