В адміністрації соціальної мережі Facebook прокоментували ситуацію з забороною твору мистецтва, в якому побачили порнографію. Знімки Віллендорфської Венери в кінці минулого року опублікувала в соціальній мережі італійська художниця Лаура Гіанда, яка незабаром виявила, що її пост заблокували. Виявилося, що алгоритми Facebook угледіли у викладених фото ознаки порнографії.

Дії Facebook тоді різко розкритикували користувачі. Висловитися встигли як автор публікації, яка назвала подію «війною з людською культурою», так і директор віденського Музею природознавства, в колекцію якого входить ця статуетка. Днями представники адміністрації Facebook визнали свою помилку і вибачилися.

"Наші правила забороняють публікацію зображень, де є нагота, але іноді ми робимо винятки для статуй. Саме тому публікація повинна була бути схвалена", - заявили в компанії.

Треба сказати, що це не перший подібний випадок, коли Facebook блокує пости або сторінки користувачів, інтерпритуючи опубліковані ними зображення класичних творів мистецтва як заборонений контент. Так, наприклад, з цієї ж причини в свій час були вилучені пости з картиною "Походження світу" Гюстава Курбе, полотном Рубенса і відео з творами живопису XV-XIX століть.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", мобільний додаток познайомить світ з унікальним українським мистецтвом. Провідне західне видання Wired презентувало проект у форматі AMP Stories, адаптований для мобільних платформ, присвячений українському мистецтву. "Ukraine's Dizzying, Hyper-3 Wallstone" – це історія у форматі AMP Stories про українські мозаїки.

Тепер користувачі можуть милуватися дев'ятьма монументальними роботами. Публікація створена на основі книги "Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaic", що в минулому році вийшла у видавництві "Основа" і DOM Publishers. Для цього видання київський фотограф Євген Нікіфоров три роки подорожував по україні в пошуках найбільш цікавих творів мистецтва 1950-х–1980-х років радянського періоду модернізму. Всього автору вдалося знайти близько тисячі уцілілих мозаїк у понад сотні міст і сіл.