Ветеран АТО розробив консерви, що мають досить незвичні назви. В асортименті є консерви "сепар в олії" та "снєгірь православний".

Олександра Грамарчука - автор креативного "кулінарного винаходу", який пропіарили на російському ТБ.


М'ясні консерви, на які Олександр клеїть етикетки з назвою продукту: наприклад, "Сепар в сметані", активно набирають популярності. В асортименті ще є "сепар в олії" та "снєгірь православний" ("з мощами Кобзона" – уточнюється на етикетці), повідомляє портал Vежа.

Фотографії жартівливих консерв швидко поширились інтернетом, що російські канали не змогли обминути таку сенсацію. Відома пропагандистка Ольга Скабєєва на своєму ток-шоу назвала ідею з консервами "повним ідіотизмом".

"Как с такими людьми разговаривать о мире – решительно непонятно", – жаліється Скабєєва.

Чоловік розповів, що створював продукцію, як сувенірну і, що насправді там справжня свинина.

Ветеран пояснив, що це не бізнес, а інформаційна боротьба з Росією (позаяк різниці між собівартістю консерв і ціною майже немає). І його креативність, дійсно спантеличила наших сусідів, що знімають шоу присвячене цій події.

Нагадаємо, пачка цигарок за 100 гривень: в Україні ціни зрівняють з європейськими, коли доведеться кидати палити

Як повідомляв раніше Знай.ua, Путіна почали опускати ті, від кого навіть не чекав: "Думає потрапити до раю?", фото ганьби

Також Знай.ua писав про те, що Зеленський терміново звернувся до українців напередодні Дня Захисника, відчуває недобре: "Ніколи цього не допущу"