Російський "Перший канал" 19 липня показав у своєму ефірі сюжет про гру грі Pokémon Go, яка стала надпопулярною по всьому світу. Телеканал попередив про небезпеку гри, але частина візуально небезпечних ситуацій вони видали за наслідки лову покемонів, а до гри від Nintendo це не мало ніякого відношення.

Ведучий Дмитро Борисов під час випуску новин підкреслив, що "спецслужби різних країн з'ясовують, хто може отримати доступ до цінної відеоінформації". Він назвав Pokémon Go "грою-інфекцією".

Російський канал попередив, що за допомогою гри за користувачем може вестися стеження. Nintendo, за словами російських журналістів, за допомогою неї хоче шпигувати за секретними російськими військовими базами РФ. Телеканал через професійного коментатора в ЗМІ Євгена Царьова заявив, що Pokémon Go отримує доступ до повідомлень і контактів в телефоні користувача.

Початок сюжету російського каналу складається з реальних відеозаписів лову покемонів. Але коли "Перший канал" розповідає про небезпеку гри, то в ефірі з'являються кадри натовпу на жвавій трасі. Канал використовував відео зі стихійного мітингу в американському Окленді у відповідь на жертви жорстокості поліції.

Але російські журналісти кажуть, що "на цьому відео ловці покемонів юрбою кидаються на жваву трасу, так що водії ледве встигають загальмувати". Представник "Першого каналу" Лариса Кримова заявила, що причина заміни могла бути в неуважності редакторів телеканалу.

Популярні новини зараз

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще