Свійських тварин запримітили сусіди багатоперхівки. Не щодня побачиш у дворі будинку курей, що мирно пасуться і щипають травичку.

Кури мирно пасуться у дворі багатоверхового будинку.

Відповідне фото було зроблено містянами. Кури мирно бігали біля багатоповерхівки на дитячому майданчику.

Тварини паслися у дворі багатоповерхівок біля "Чорного гастроному". Жителі цікавляться хто ж такий винахідливий, що спромігся вирощувати прямо в місті домашню птицю. Цікавіше за все, де вони тримають цих курей? На балконі чи в квартирі?

Відповідне фото виставили у соцмережах.

Популярні новини зараз
Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Нагадаємо, що українські воїни знову понесли втрати внаслідок обстрілу ворога. Так, у Дніпро військовим вертольотом терміново доставили тяжкопораненого українського бійця.

Як повідомляв Знай.иа у Дніпрі у багатоквартирному будинку загорілося одне з приміщень. Під час пожежі постраждав господар квартири.

Знай.иа писав, що колишня глава Міністерства охорони здоров'я України Уляна Супрун заявила, що антикорупційний прокурор Назар Холодницький спеціально блокував розслідування справи про реченні їй хабара.