Запоріжці зняли на відеокамеру, як горе-вчителька "виховувала" дітей на уроці фізкультури.

Урок проходив на свіжому повітрі і люди побачили заплаканого хлопчика. Школяр ридав і у відповідь на питання, що сталося розповів, що педагог його вдарила.

Вчителька виховує дітей по-своєму.

Небайдужі люди почали робити фото. В цей момент педагог якраз тягла другого школяра за шкірки, мабуть завинив. Хлопчик теж плакав і пручався.

На питання пперехожих, чому жінка так грубо поводиться з учнями послідувала відповідь: "це такі діти".

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Співачка Аlyosha показала маленьку донечку: копія Тараса Тополі

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Вчителька фізкультури грубо виховувала дітей.

Під постом багато людей стали на захист вчительки, адже знають її і раніше за нею такого не помічали, а діти зараз такі, що з ними тільки намучаєшся. Але краще в школі отримувати знання, а не побиття і сльози.

View this post on Instagram

Сегодня была шокирована отношением учительницы 75 школы по физкультуре к ученикам! С подругой проходили в сторону Молодёжной, сидел мальчик под деревом рыдал (тот что слева в красных штанах)! На вопрос почему плачет, ответил что его ударили! Учительница на него просто не обращала внимания до тех пор, пока мы не стали доставать телефоны! На вопрос почему сложилась данная ситуация, она просто ответила с негодованием "что это такие дети" и чуть бы не за шкирку подняла ребёнка и повела на спорт площадку! На обратном пути, прошло минут 20, плакал уже другой мальчик! Фото прикрепляю. ... Очень жаль деток, с таким отношением, ведь мы доверяем учителям самое ценное, что есть у нас в жизни! 😟Время было около 14.20

A post shared by @ onenewszp on

Нагадаємо, що Міноборони підготувало законопроект про військової поліції, яка може з'явитися в Україні найближчим часом.

Як повідомляв Знай.иа у Донецькій області водій легковика порушив ПДР і скоїв жахливе ДТП. Чоловік виїхав на “зустрічну” і зіткнувся з іншим авто.

Знай.иа писав, що після побиття і смерті в медичному закладі на Львівщині 20-річного курсанта Юрія П'янили співробітники правоохоронних органів лікарів підозрюють у неналежному лікуванні потерпілого і недбалості.