Намагаються вижити: мелітопольські пенсіонери торгують прямо під загрозливими табличками зі штрафами.

Пенсіонери торгують прямо під попереджувальними табличками.

Незважаючи на таблички, які встановив по місту відділ благоустрою та екології виконкому, пенсіонери не збираються йти зі "злачних" місць. Таблички з попередженням про те, що торгівля у невстановлених місцях карається штрафом від 1300 до 1700 гривень встановили по всьому місту.

Пенсіонерів вони не відлякують, а навпаки принаджують. Люди похилого віку примудряються прямо під ними на тротуарах виставляти свій товар, незважаючи на те від стихійної торгівлі в п'яти метрах "Кіровський ринок".

Людей літнього віку не налякати навіть штрафами.

Популярні новини зараз
У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі "Хвороби, голод, злидні й масова загибель": ведичний астролог розповів, коли в росії розпочнеться справжнє пекло Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі Спалахи можуть відчути навіть не метеозалежні: календар магнітних бур у квітні
Показати ще

Нагадаємо, що влада міста Львів планують подати заявку на проведення Зимових Олімпійських ігор у 2030 році і юнацьких Зимових Олімпійських ігор в 2028 році.