Пустити тепло в будинки мелітопольців планували 30 жовтня, але середньодобовий температурний показник, за яким орієнтуються теплові підприємства, так і не протримався на рівні 8 градусів тепла протягом трьох днів.

В Мелітополі опалення включать 1 листопада.

"З 8 ранку 1 листопада графік подачі тепла в Мелітополі вже розписали, - зазначила директор ТОВ "Тепло-Мелітополь" Олена Ялсукова. - Плануємо, що до полудня всі наші котельні почнуть працювати.

На випадок НП схему дій також склали. У момент початку опалювального сезону будуть цілодобово чергувати аварійні бригади ТОВ "Тепло-Мелітополь", так і компаній, які обслуговують багатоквартирні будинки.

Нагадаємо, що у колишнього коміка, народного депутата України Романа Грищука та актриси студії "Мамахохотала", блогера Ганни Гресь з'явився первісток.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Українцям виплатять компенсацію на оплату комуналки і це не субсидія: кому пощастить
Показати ще