Українські акаунти блокують законно - Facebook

Столиця
11.06 18:30
1146
0

Керівництво соціальної мережі Facebook врешті відреагувало на петицію, підписану 11 тисячами користувачів. Про це повідомляє 24 канал.

"Facebook просто дотримується своїх правил модерації. Ці правила забороняють постити оголені тіла або їх частини, інформацію, що розпалює ненависть, яка містить погрози, насильство або цькування. Якщо надходить скарги на такий контент – його видаляють", - розказав директор у Східній Європі та Росії Томас Крістенсен.

Він повідомив, що українських користувачів заблокували законно.

"Всі скарги на неприпустимий контент розглядаються в глобальному центрі Facebook, де володіють різними мовами. Висококваліфіковані співробітники їх розглядають абсолютно неупереджено. У цій команді є російськомовні та україномовні люди, які можуть працювати саме з контекстом. Крім того, система контролю якості дозволяє стежити, чи всі запити розглядають відповідно до стандартів модерації ", — заявив Крістенсен.

Матеріал по темі: Цукерберг відповів Порошенку на питання щодо Facebook

Нагадаємо, що літератор Андрій Бондар, нардеп Борислав Береза ​​та журналіст Юрій Бутусов подали в суд на адміністрацію Facebook за шкоду, заподіяну репутації за блокування.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори