У Печерському районі Києва було помічено вкрай незадовільний стан таблиці, яка вказує на вулицю Героїв Небесної сотні, розміщеної над меморіалами загиблих героїв.

Кричущий випадок комунальної і, без сумніву, духовної халатності не залишився поза увагою киян. Місцевий активіст зафіксував факт неналежного стану пам’ятки і звернувся до місцевої влади із проханням владнати ситуацію.

В свою чергу, у виконкомі Департаменту культури Київської міської ради на адекватне і, здавалося б, абсолютно нескладне звернення активіста змусили оббивати пороги кабінетів чиновників.

Популярні новини зараз
Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Чи можуть мобілізувати тих, хто не був в армії: юрист пояснив, до чого готуватись українцям без досвіду "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам Пенсіонерам пообіцяли спеціальні надбавки: виживати стане простіше, але не всім
Показати ще

У Департаменті культури КМДА відповіли, що місце бойових дій та масової загибелі в районі вул. Інститутської під час акцій протесту у лютому 2014 наказом Мінкульту занесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України як пам’ятка історії місцевого значення і на балансі у Департаменту не знаходяться.

І одразу ж порадили активістові звернутися до Департаменту благоустрою – мовляв, це їх рук справа.

І, насамкінець, по-канцелярськи подякували "за активну громадську позицію та небайдуже ставлення до культурної спадщини міста Києва".

Отак і виходить, що про збереження святої для українців пам’яті змушені турбуватись звичайні кияни.

Нагадаємо, екс-депутат з України, кремлівська приблуда Ігор Марков, який втік у Росію, споганив пам'ять Героїв Майдану, цинічно пожартувавши, що Україні слід створити замість Небесної Сотні кремлівську сотню.

Жорстоке і недоречне висловлювання недалекого депутата прозвучало в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на одному з російських каналів-брехунів.

Як повідомляв раніше Знай.ua, світ покинула перша виконавиця неймовірно символічної для України пісні "Гей,пливе кача по Тисині" Віра Баганис.

Також Знай.ua писав про те, що головна суперечність навіть не у неправдивості припущень, а швидше саме у результаті: будь-хто, на думку Диканя, може без договору дати зброю, встановити зв'язок з якимись людьми, які скажуть, що вони приїжджали і стріляли в правоохоронців.

"Якщо вони скажуть, що в'їхали в Україну за підробленими паспортами, то тоді питання, за якими? Це все потрібно перевіряти, жодним чином не може бути підставою для виправдання тих, хто розстрілював беззбройних людей, які витягали поранених. А ці люди знаходилися при виконанні і їх дії чітко регулюються законом", - підсумував адвокат.