Це літо виявилося, напевно, "найхолоднішим" для мешканців столиці. І мова йде не про природні умови – тисячі жителів обурені відсутністю гарячої води. Хтось позбавлений можливості покупатися в теплій ванні кілька тижнів, а комусь доводиться в таких умовах жити місяцями. Знай.ua дізнавалися, які райони Києва є найпроблемнішими та скільки наразі людей залишається без гарячої води.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
З Оболонського району – понад 2700 скарг, із Солом'янського – 1500, а з Святошинського – 1300
З початку літа до Контактного центру 1551 КМДА звернулися тисячі людей, вимушених тижнями, а то і місяцями, носитися із тазиками і каструлями, аби помитися, та мити посуд холодною водою.
"В період з 1 червня по 15 липня ми зареєстрували 10 565 звернень, що стосуються відсутності гарячого водопостачання, – повідомляє заступник директора КБУ "Контактний центр м. Києва" Олександр Дудченко. – Найбільша кількість звернень надійшла від мешканців Оболонського району – 2756, Солом'янського – із кількістю у 1585 повідомлень, а також Святошинського, від жителів якого зафіксовано 1352 звернення".
Четверте місце у рейтингу посідає Шевченківський район – із центрального району столиці надійшло 1004 скарги. На п’ятому опинився Подільський – тут на відсутність гарячої води поскаржилися у 924 зверненнях.
Від мешканців кількох районів Лівого берега за цей період було зареєстровано приблизно однакову кількість заяв: з Дніпровського – 893, з Дарницького – 837. Майже стільки ж звернень залишили жителі Голосіївського району – 831.
З квітня – лише холодний душ
За інформацією, наданою Контактним центром 1551, Знай.ua склали ТОП-10 найбільш проблемних адрес. Мешканці цих будинків вимушені жити без теплої води вже майже 4 місяці.
"Найбільша кількість звернень надійшла до нас від жителів будинків за адресою вул. Хорива, 50, вул. Захарівська, 10 – тут у людей відсутня гаряче водопостачання з 4 квітня. Одними з найпроблемніших також є будинки по вул. Вишгородської, 48-а та Академіка Навашина, 9 – тут відключення відбулося 15 квітня. З 16 квітня без гарячої води залишилися також мешканці по вул. Смілянській, 13", – заступник директора КБУ "Контактний центр м. Києва" Олександр Дудченко.
Також у ТОПі перебувають будинки за наступними адресами: вул. Щусева, 2/19 і вул. Теліги, 21, де відсутня тепла вода ще з 25 квітня, а з 26 квітня – по вул. Чистяківській, 6/10, вул. Жмеринській, 22 та вул. Патріотів, 98.
До переліку сміливо можна долучити і будинки на проспекті Героїв Сталінграда 14-б, бульварі Вацлава Гавела 5-б, на проспекті Правди 68, вулиці Ольжича 7-а. Від місцевих мешканців, проживаючих за цими адресами, редакція Знай.ua отримала десятки скарг.
"В мене маленькі діти – як ми можемо обходитися без гарячої води? Необхідно постійно гріти чайник, каструлі – кожен вечір перетворюється на пекло! І все це в таку спеку! Впродовж усього літа ми "заручники" тазиків та каструль, в яких ми вимушені постійно гріти воду. Що ж це за знущання? А як бути стареньким пенсіонерам, які не в змозі постійно тягати такі ємкості. І хоча б попереджали народ, а то вирубають же без жодних пояснень!", – розповідає Дмитро, один з мешканців будинку за адресою проспект Героїв Сталінграда 14-б Оболонського району.
До головного постачальника КП "Київтеплоенерго", яке з 1 травня відповідає за гаряче водопостачання та опалення, ми надіслали відповідний запит із питаннями щодо з'ясування причин відсутності теплої води у десятках тисяч квартир Києва, а також строків вирішення даної проблеми. Наразі ми відповідь поки що так і не отримали, тематичних новин дізнавайтеся у подальшому на сайті Знай.ua.