Три тижні залишилося до того моменту, коли угода на управління тепломережами столиці припинить діяти, як ПАТ "Київенерго" попередило жителів міста: борги за комунальні послуги вибиватимуть через суд за допомогою Державної виконавчої служби.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії, передає "Укрінформ".

"Теплозабезпечення столиці під загрозою. НАК "Нафтогаз України" відмовляється підписувати контракт з КП "Київтеплоенерго" через невирішену ситуацію з боргами за газ", - пише компанія, хоча саме під час її керівництва ці самі борги і з'явилися, нагромадившись до небувалих масштабів.

Так, за інформацією Київенерго, станом на 1 липня 2018 року компанія недоотримала від жителів міста і державного бюджету майже майже 3,8 мільярда гривень за гарячу воду і тепло.

Представники компанії заявили, що зараз активно проводиться претензійно-позовна робота щодо боржників. Разом з тим Київенерго не збирається оприлюднювати ніякі дані стосовно того, скільки боргів накопичилося, скільки з них вже відправилися на розгляд до суду, скільки в принципі компанія планує стягнути в судовому порядку.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

"Для врегулювання заборгованості за спожиті клієнтами послуги "Київенерго" застосовує всі передбачені чинним законодавством методи. Зокрема, це претензійно-позовна робота. Якщо клієнт не реагує на попередження про заборгованість протягом 3-х місяців, його справа передається до суду. Після отримання рішення суду компанія звертається до виконавчої служби із заявою про його примусове виконання", - підкреслили в Київенерго.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.