19 травня на троїцькій площі біля НСК Олімпійський. А вранці наступного дня кияни помітили біля метро справжнє сміттєзваплище.Про це повідомляє "Інформатор".Наразі у центрі столиці переповнені сміттєві контейнери, відходи заполонили головні вулиці.Фото/Інформатор
"Станом на 21 травня біля станції метро" Олімпійська "гори сміття поглинули контейнери. Вся маса не влазить в сміттєві баки, тому акуратно складена навколо", - пише джерело.
Тепер головне завдання комунальників - оперативно ліквідувати наслідки, щоб можна було насолодитися чистотою локації. Адже незабаром в Києві відбудеться фінал Ліги чемпіонів і місто зустрічатиме десятки тисяч іноземних вболівальників.

Шанувальника футболу підготували багато цікавого

У наступні вихідні в києві пройде Ліга чемпіонів. Для іноземних вболівальників підготували чимало розваг. Гостям столиці обіцяють дешеву їжу, фан-зони та повій. Як раніше повідомляв "Знай.ua", з 12 травня по 31 травня 2018 року буде перекрито рух транспорту на ділянці вулиці Хрещатик від вулиці Архітектора Городецького до вулиці Богдана Хмельницького у зв'язку з проведенням ліги чемпіонів.Відомий скандальний російський блогер Ілля Варламов, якому заборонили в'їзд в Україну, у своєму новому відео показав реальне життя в місті Мурманськ, який опинився на межі екологічної катастрофи. В одному з найпівнічніших міст Росії люди живуть у будинках в аварійному стані. Місцеві жителі не намагаються прибирати сміття, а викидають все непотрібне прямо з вікон своїх будинків.Також ми писали про те, що сміття стало не лише сучасною проблемою великих міст. Від людських відходів потерпає флора та фауна . Гори пластику буквально заполонили деякі острови в океанах та знищують унікальну природу. А на дні найглибшої впадини в океані - Маріанській знайшли пластиковий пакет. Навіть вчених здивувало те, як він туди потрапив.На території окупованої Росією Ялти міський сад у центрі набережної перебуває в запустінні. Відзначається, що там, де раніше був газон, уже не росте трава, а валяється купа сміття.