Відомий скандальний російський блогер Ілля Варламов, якому заборонили в'їзд в Україну, у своєму новому відео показав реальне життя в місті Мурманськ.

Про це стало відомо завдяки опублікованому відео в соціальній мережі Facebook.

Відомо, що у своєму відео блогер показує реальний стан міста, в якому існують дуже великі проблеми з навколишнім середовищем.

В одному з найпівнічніших міст Росії люди живуть у будинках в аварійному стані. Місцеві жителі не намагаються прибирати сміття, а викидають все непотрібне прямо з вікон своїх будинків.

Популярні новини зараз

"МастерШеф. Професіонали-3 " випуск 5: хто не впорався з коктейлем та покинув проект

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

Під час прогулянки по місту блогер також показав сучасний стан пам'яток міста.

Нагадаємо, раніше представники угорського відділення Greenpeace звернулися з листом до Міністерства внутрішніх справ, Управління водного господарства та відповідальних за Гельсінкську конвенцію про проблему забруднення річок на кордоні з Україною.

В організації зазначили, що за останні тижні надійшла велика кількість скарг, а також з'явилися тривожні новини в ЗМІ про те, що річка Бодрог страждає через велику кількість побутових відходів, які надходять, швидше за все, з боку України.

У листі зазначили, що Україна згідно підписаної конвенції повинна контролювати питання з відходами та не допускати таких ситуацій.

"Сміття, ймовірно, буде продовжувати надходити в нашу країну, викликаючи забруднення води і погіршуючи екологічні проблеми. Подібна ситуація повинна контролюватися відповідно з міжнародним договором конвенції від 17 березня 1992 року, підписаного в Хельсінкі. Важливо, що Україна та Словаччина також є серед учасників Конвенції", – сказано в листі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на території окупованої Росією Ялти міський сад в центрі набережної перебуває в занепаді. Відзначається, що там, де раніше був газон, уже не росте трава, а валяються купи сміття.

"Бамбука - здебільшого - немає, все перекопано траншеями, заросло величезними бур'янами, купа сміття, туалетних папірців і розбитого бетону", - йдеться у підписі до фото.