Всі 13 пляжів столиці не пройшли санітарну перевірку. Так, комунальне підприємство "Плесо" не рекомендує купатися на всіх пляжах Києва. Про це йдеться на сайті підприємства.

Повідомляється, що станом на 9 липня на всіх пляжах вивісили "жовтий прапор", який свідчить, що "купатися не рекомендується".

Мова йде, зокрема, про пляжі: Дитячий, Венеція, Молодіжний, Золотий, Передмістна-Слобідка, Центральний, Галерна, Вербне, Пуща-Водиця, Вир, Веселка, Веселка, Тельбін.

Зазначимо, статус пляжів ("зелений прапор" - купатися дозволено, "червоний прапор" - купатися заборонено) визначається за результатами аналізу проб води.

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла 21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше
Показати ще

Як відомо, у Києві працює 13 пляжів: Дитячий, Венеція, Молодіжний, Золотий, Передмостова-Слобідка, Центральний, Галерна, Вербне, Пуща-Водиця, Чорторий, Веселка, Веселка, Тельбін.

Коли усунуть проблему і чи усунуть взагалі не відомо. Але в цілях безпеки здоров'я краще утриматися від купання.

Нагадаємо, в Києві адміністрація включно з її головою нещодавно звітувала про виділення чималої суми з бюджету на оновлення пляжів міста – близько 100 тисяч гривень.

Основні зміни полягають у тому, щоб засипати їх піском, який нібито привезуть прямо з Багамських островів, як зазначається на каналі "ХК" в Telegram.

"Косить під дурника, щоб по ляму на звичайному піску з Десни відмивати? У будь-якому випадку, ласкаво просимо на Багами!", - йдеться у коментарі до ролика.

Для чого такі витрати і чи немає випадково десь ближче, в Україні, свого піску, невідомо. Але КМДА це не зупинило: обіцяють витратити кошти настворення інфраструктури, облаштування місць для рятувальників і на пісок".

Нещодавно чотири баржі такого піску і справді були завезені в Київ з Багамських островів – точно звідти, підтвердити поки ніхто не може.

Як повідомляв портал "Знай.uа", незважаючи на розпал туристичного сезону, пляжі окупованого Криму досі пустують.

Знімки пляжів під Євпаторією опублікував у своєму Twitter користувач RoksolanaToday&Крим.

"Крим-наш. Турист – ні", – іронічно пише у підписі до фото з порожніми пляжами селища Заозерне автор посту.

"Може міст неправильної конструкції? Або освятили його погано?" – задумався він, роблячи відсилання до нещодавно відкритого Керченського мосту, завдяки якому окупований півострів нібито стане більш доступним для російських туристів.