Скандально відомого ректора столичного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову повернули на посаду за декілька тижнів після відсторонення.Таке рішення в понеділок, 23 квітня, ухвалив Печерський районний суд міста Києва. Згідно з постановою, Амосовій належить повернутися до роботи, а дні, які вона була не біля керма, оплатити, оскільки це "вимушений прогул".

"Заява представника позивача про забезпечення позову у справі за позовом Амосової Катерини Миколаївни до Міністерства охорони здоров'я, третя особа: Національного медичного університету імені Богомольця, про визнання звільнення незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу - задовольнити", - йдеться в опублікованому рішенні.

Суд заборонив Міністерству охорони здоров'я сваволили

Також суд постановив заборонити Міністерству охорони здоров'я оголошувати конкурс на заміщення посади ректора.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

"Визначення підлягає негайному виконанню з моменту його проголошення незалежно від його оскарження та відкриття кримінального провадження", - йдеться в документі за підписом головуючого судді Віталія писанці.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що навколо престижного медичного вузу розгорівся гучний скандал. Міністерство охорони здоров'я звинуватило Амосову в зриві ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок-1" для студентів стоматологів. 20 лютого міністерство усунув з посади Катерину Амосову на час службової перевірки.

Призначення комісія МОЗ не змогла довести "порушення" з боку ректора, так що міністерство тричі, всупереч існуючим правилам, усуває Амосову, схиляючи її до дострокової безпідставної відставки.

Ми також писали про те, що скандальний ректор київського медичного університету імені Богомольця Катерина Амосова більше не керівник навчального закладу. Міністерство охорони здоров'я звільнило її з посади.