У Києві очікується зміна звичних маршрутів, що потягне за собою незручності для водіїв та величезні затори. Шулявський шляхопровід в найближчі дні почнуть частково перекривати для виконання робіт з реконструкції аварійної споруди.

Про це повідомив головний інженер Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Олександр Здольник, однак точної дати початку робіт він не вказав.

Він також розповів, що, незважаючи на суперечки навколо реконструкції, заплановані роботи потрібно почати вчасно, щоб забезпечити безпеку.

Інженер прогнозує, що реконструкцію реально виконати за 17 місяців і вона обійдеться приблизно у 811 млн грн.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

"Першу чергу постараємося закінчити вже до кінця цього року, хоча за вказаних вище причин ми втратили два місяці дорогоцінного часу", - додав Здольник.

За його словами, передбачених проектом на першу чергу засобів - 380 млн грн - вистачить, щоб почати роботи по заміні шляхопроводу з його розширенням до шести смуг і відновити рух по цій ділянці.

Другий етап буде передбачати будівництво ще двох з'їздів.

Нагадуємо, що влада Києва продовжує вести переговори з урядом, щоб перепідпорядкувати будівлю заводу Більшовик.

Роботи з реконструкції повинні були початися спочатку з травня, а потім було вирішено перенести їх на 1 червня. Однак в процесі петиція про проведення конкурсу на кращий проект автомобільної розв'язки на перетині проспекту Перемоги та вулиці Гетьмана і Довженко набрала необхідні 10 тисяч голосів і була прийнята до розгляду. У зв'язку з цим КМДА знову перенесла на невизначений термін початок активної фази реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що столичні водії, що вважають перекриття Шулявського мосту справжнім транспортним «армагедоном», можуть поки що здихнути з полегшенням – ця територія поки що залишатиметься вільною для проїзду.

«Наразі ми маємо вже готовий план об’їзних шляхів та чіткий план покрокового будівництва, проте початок робіт не буде покладено до того, поки не вирішиться питання із поданим проектом інженера Віктора Петрука, – повідомили у КМДА. – Транспортна комісія має детально розглянути його та зробити певні офіційні висновки. Про конкретні строки початку будівництва казати ще зарано".

Нагадаємо, 22 травня 2017 року на сайті сервісу електронних петицій КМДА з’явилася петиція «Обрати проект трирівневої розв’язки реконструкції Шулявського шляхопроводу».