У Шевченківському районі Києва біля залізничного вокзалу по вулиці Симона Петлюри, 25 стався порив теплової магістралі.

Як пише прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій, порив тепломагістралі діаметром 450 мм стався близько 3 години ночі суботи. В результаті аварії без тепла залишилися 6 багатоповерхових будинків, 1 лікувальний заклад (без стаціонару), 1 школа та 5 відомчих об'єктів.

Для ліквідації аварії приїхали 3 аварійні бригади ВАТ "Київенерго". Крім того, в результаті прориву обрушилося більше 50 квадратних метрів асфальту, утворилася яма глибиною до 3 метрів. "Обвалилося понад 50 квадратів асфальту, глибина ями до 3 метрів. Дивом не" пішов "автомобіль", - йдеться в повідомленні dtp.kiev.ua.

Як пише "Українська правда", теплопостачання відсутня також в будинках на вулиці Івана Франка та Ярославів Вал.

Прорив тепломережі в Харкові

Популярні новини зараз
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українці платять за неякісні послуги та всякі ПП, які відбуваються з нашими тепломережами. Підприємства, які надають послуги з теплопостачання, переводять частину своїх збитків на плечі споживачів, ховаючи їх під різними статтями бюджету.

Про це заявила енергетичний експерт Тетяна Бойко.

"На сьогоднішній день тариф на опалення складається з чотирьох тарифів: тариф на виробництво теплової енергії, тариф на транспортування теплової енергії, тариф на поставку і надання самої послуги. У кінцевому рахунку, споживач всього цього не бачить, але саме в цьому тарифі на транспортування є так звана інвестиційна складова, і там є втрати ", - зазначила експерт.

Бойко вважає, що такий порочне коло можна розірвати лише прозорим ціноутворенням, і діалогом між постачальником і споживачем.

"Так буде тривати, поки у нас не буде повної прозорості, поки підприємства не відкриють своє" білизна ", поки не скажуть:" дивіться, які у нас труби, подивіться на наші втрати, давайте збиратися і вирішувати, що робити ", - констатувала вона.