Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів про те, як подбати про людей в групі ризику, зокрема бабусь і дідусів. Про це він разом з епідемологом Андрієм Александриным розповів на каналі YouTube.

Епідемолог розповів про те, що зараз краще дати можливість маленьким дітям, які найменш схильні до середнього і важкого перебігу коронавірусу, дати можливість перехворіти, а в цей час бабусь і дідусів потрібно ізолювати.

"Потрібно організувати заходи інфекційної безпеки будинку – стежити за провітрюванням, гігієною рук, за станом здоров'я дитини. Потрібно подумати про те, щоб бабуся з дідусем не повинні відразу обіймати, цілувати дитину з вулиці. Загальні риси гігієни вони повинні бути присутніми", - розповідає эпидемолог.

Комаровський, кадр з відео
Комаровський, кадр з відео

Комаровський закликає самостійно задуматися про інфекційний контроль та безпеку, частіше провітрювати приміщення.

Популярні новини зараз
"З 23 у мене 7 людей залишилося": російський десантник записав мотивуючий ролик, запрошуючи до своїх лав Головне за ніч: зізнання лукашенка, розкол в росії, дефіцит хліба в Україні та можливість масованого удару путіна В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі
Показати ще

"Є три основних правила, заходи, які покажуть успіх – це соціальне дистанціювання, гігієна рук, провітрювання приміщень та перебування на свіжому повітрі. Чим частіше ми будемо дихати свіжим повітрям, тим краще. Три простих правила, але їх потрібно виконувати чесно", - зазначає эпидемолог.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Комаровський знайшов радикальний спосіб "убезпечити" їжу

Як повідомляв Знай. ua, Комаровський знайшов рішення для українських батьків.

Також Знай. ua писав, що Комаровський посміявся над материнською любов'ю.