Маленький хлопчик з Індії Абіг'я Ананд ще до подій у світі і закриття кордонів передбачав пришестя пандемії коронавірусу. Тепер він вирішив здивувати світ новою заявою.

Читайте Знай в Google News!

Міні - пророк заявив, що 21.12.2020 о 21:21 відбудеться протистояння Юпітера і Сатурна, а жителі Землі відчують це протистояння трохи пізніше, найближчим до цієї події Час.

Про даному прогнозі ще стало відомо з часів Ванги. Вона сказала, що прийде "день П'яти двійок", коли"кожен побачить себе в дзеркалі". Ванга назвала цей день "дзеркальним". Якраз виходить, що за прогнозом індійського хлопчика щось станеться трохи пізніше 21 грудня, а Ванга говорить про 22.12.2020-ось вам і день п'яти двійок.

Також Ванга заявляла, що" щось важке вдариться об землю", що зможе викликати глобальну повінь. Голод, про який говорить Абігья Ананд, пророкує всім фермерам великі втрати, цілком може бути пов'язаний із затопленням сільгоспугідь.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

Індійський хлопчик стверджує, що змінити нічого не можна, але можна змінити ставлення до того, що станеться. Важливо не гнатися за матеріальними благами і морально готуватися.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, у фільмі Єфремова знайшли пророцтво, повторив долю свого героя слово в слово.

Як повідомляв Знай. ua, Старий епізод "Південного парку" напророкував події в Білорусі.

Також Знай. ua писав, що у Великобританії розшифрували Книгу вічності-давнє пророцтво вже почало збуватися.