Незважаючи на свою надзвичайну популярність, Адель не зазнається та залишається найбільш приземленню співачкою. Вона вкотре підтверджує це, здійснивши мрію дівчинки-фаната з натовпу на концерті в її світовому турне. Про це пише Знай, з посиланням на Independent.

Емілі Тамам тримала в руках табличку з написом "Моя мрія – заспівати з Адель", побачивши це, британська артистка запросила дівчинку на сцену Манчестер Арени. Разом вони заспівали один з її хітів "Someone Like You", та зірвали овації.

Читайте також: Адель стала свахою на своєму концерті

Розмовляючи з журналістами, батько Емілі повідомив, що його дочка хворіє на аутизм та деякі інші тяжкі захворювання. "Їй важко даються різного роду соціальні комунікація, але вона пересилила себе та змогла заспівати на публіці. Вона неначе стає іншою особою, коли виходить на сцену", - говорить Рей.

"Це був дуже милий та зворушливий вчинок з боку Адель, адже вона не зобов'язана була робити це. Емілі сказала, що вона хоче показати людям, які мають фізичні вади або психічні проблеми, що вони все ще можуть робити такі прості речі – як співати, ніщо не повинно їм завадити", - додав він.

Популярні новини зараз
На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Бундестаг на чолі з Шольцом заблокував поставку Україні 100 БМП Marder - німецькі ЗМІ Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще