Активісти самі перейменували вулиці Харкова (фото)

поділитись
Нові факти про декомунізацію Харкова, в якому комунальні служби не зробили для цього нічого через рік

[gallery]

Активісти харківської організації "Сокіл" почали самостійно виконувати план по декомунізації міста. На сторінці активісти поділилися фото, як вони в сніжну погоду перейменовували вулиці.

Для цього вони підготували спеціальні клейкі таблички для чотирьох вулиць міста. Рішення народних депутатів про заміну назв вулиць, пов'язаних з комуністичним минулим країни, виконали тільки для чотирьох вулиць. Як і пропонували члени ВО "Свободи" вулицю Ольминского перейменували на Максимільянівську. Мешканці будинків по вулиці Фрунзе тепер живуть на вулиці імені академіка Багалія, який досліджував Слобідську Україну.

"Незважаючи на те, що нові назви затверджені сесією міської ради ще в минулому році, комунальні служби досі не змогли замінити таблички на будинках", - йдеться в повідомленні активістів.

Вулиця Красіна тепер називається імені відомого українського пиьсьменника Миколи Куліша, а вулиця Гуданова тепер Юмівська. Назви вулиць написані не на табличках. Акція молодих свободівців привернула увагу місцевих жителів, який з цікавістю спостерігали за нею і приєднувалися по можливості.

Читайте також: Міська рада Іллічівська схвалив нову назву Чорноморськ

Нагадаємо, що в Кіровограді не вперше проходять мітинги на підтримку проукраїнської назви міста. Паралельно проходить мітинг за назву "Єлисаветград".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Активісти Харкова, декомунізація, перейменування вулиць
Вибір редакції, Суспільство
17.08.2018
Постраждала раніше заявляла, що замовниками нападу можуть бути правоохоронці
0
0
13:20 18.08.2018
Попри значні вливання гривня продовжує падіння
0
0
12:20 18.08.2018
За півроку населення України скоротилося на 122,5 тисячі осіб - Держстат
0
0
12:00 18.08.2018
В останні дні ситуація на Донбасі залишається контрольованою
0
0
11:25 18.08.2018