Активісти харківської організації "Сокіл" почали самостійно виконувати план по декомунізації міста. На сторінці активісти поділилися фото, як вони в сніжну погоду перейменовували вулиці.

Для цього вони підготували спеціальні клейкі таблички для чотирьох вулиць міста. Рішення народних депутатів про заміну назв вулиць, пов'язаних з комуністичним минулим країни, виконали тільки для чотирьох вулиць. Як і пропонували члени ВО "Свободи" вулицю Ольминского перейменували на Максимільянівську. Мешканці будинків по вулиці Фрунзе тепер живуть на вулиці імені академіка Багалія, який досліджував Слобідську Україну.

"Незважаючи на те, що нові назви затверджені сесією міської ради ще в минулому році, комунальні служби досі не змогли замінити таблички на будинках", - йдеться в повідомленні активістів.

Вулиця Красіна тепер називається імені відомого українського пиьсьменника Миколи Куліша, а вулиця Гуданова тепер Юмівська. Назви вулиць написані не на табличках. Акція молодих свободівців привернула увагу місцевих жителів, який з цікавістю спостерігали за нею і приєднувалися по можливості.

Читайте також: Міська рада Іллічівська схвалив нову назву Чорноморськ

Популярні новини зараз
Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Нові правила ТЦК для селян: хто втратить бронювання
Показати ще

Нагадаємо, що в Кіровограді не вперше проходять мітинги на підтримку проукраїнської назви міста. Паралельно проходить мітинг за назву "Єлисаветград".