Активісти в Житомирі готові влаштувати самосуд за армійські сухпайки

поділитись
Нові подробиці про справу армійських сухпайків на складі в Житомирі. Слідчі вже місяць не можуть опитати підозрюваного і активісти погрожують вчинити самосуд

У Житомирі активісти та учасники АТО погрожують вчинити самосуд над підприємцем. Причина таких жорстких кроків - на складі бізнесмена знайшли армійські сухпайки.

Слідство стоїть на місці, а підприємець і донині на волі, кажуть активісти. Цілий склад зі сухпайками знайшли в їдальні коледжу в середині грудня. Проте правоохоронці навіть не змогли викликати підприємця на допит, передає ТСН.

У поліції кажуть - досі не встановлений сам факт крадіжки сухпайків. Адже військові частини проінформували, що факти недостачі у них відсутні. "Якщо ні в кого не викрали ці пайки, як можна людині оголосити підозру, якщо не доведено, що він їх викрав. Можливо, він їх знайшов, купив. Можливо, є ще десь підприємство, яке їх виробляє", - пояснює заступник начальника ГУ ПП в Житомирській області Олександр Радченко.

Активісти вважають, що підприємець може сховатися в Криму, де живуть його родичі. А насправді - він всього лише ланка в ланцюзі розкрадання армійського продовольства, а сама справа веде до вищого військового керівництва. "Ми ж розуміємо, що не на ньому зав'язано, він просто виконавець, що там, швидше за все, йде вище ланцюжок. Подивимося, спробуємо розкрутити його", - говорить громадський активіст Сергій Артемов.

Читайте також: Менти тікають від переатестації до тилових батальйонів - Синіцин

Нагадаємо, в середині грудня минулого року на складах підприємства в Житомирі знайшли десятки ящиків з пайками, на яких був напис "Власність міністерства оборони". На складі сухпайки розбирали, продукти розфасовували і продавали в їдальні місцевого коледжу, магазинах і на ринку. Крім сухпайків активісти виявили в складському приміщенні військові намети, пледи. Тоді на місце викликали поліцію і військову прокуратуру.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
активісти погрожують самосудом, армійські сухпайки в Житомирі, розкрадання армійських продуктів
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018