В Україні з'явився новий вид альфонсів: чоловіки видають себе за бійців АТО.

Розповідаючи про жахи війни і бідкаючись на свою тяжку долю, вони виманюють у жалісливих жінок гроші, оселяються у них і навіть скоюють крадіжки. Істотно покращівши свої статки, не чекаючи, коли прийде час віддавати борги, підприємливі представники "сильної статі" раптово зникають.

Знайомляться найчастіше в інтернеті, іноді - прямо на вулиці.

Аферисти люблять використовувати підроблені фотографії як докази "правдивості" історій. Часто беруть чужі фото з соцмереж.

Улюблені прийоми пройдисвітів - жалісливі розповіді про дітей, які залишилися в зоні АТО. Нібито, їх треба вивезти звідти, але грошей немає.

Популярні новини зараз

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Показати ще

Розкази про те, що вони дезертирували, рятуючись від несправедливих наказів, що посилають на безглузду неминучу смерть. Тепер їх шукають з метою розправи, жити ніде, грошей немає.

Часто просять вислати гроші. Якщо у дуже чутливою жінки, потенційної жертви, немає грошей - не біда. Шахраям вдається вмовити взяти кредит.

На запитання журналістів "Знай", як жінка попалася на гачок, постраждала 55-річна мешканка Харкова Неллі П. відповіла так: "Він був такий нещасний, скромний і сором'язливий. Великий чоловік, але виглядав, як втрачена дитина. Я В Україні з'явився новий вид альфонсів. Постраждала коментує: "Я не змогла залишитися байдужою. Просто хотілося людину врятувати ". не змогла залишитися байдужою. Хотілося людину врятувати".