Напередодні церемонії нагородження Оскар, на яких вибирають кращого актора і актрису, проходять інші конкурси, результати яких не так популяризують ЗМІ. Наприклад, у США обрали найкращу порноактрису і вручили їй "Оскар". Переможницею стала актриса з українським корінням Абелла Денджер. Вона перемогла у номінація премії Adult Video News Awards. Церемонія нагородження проходила 24 січня в Лас-Вегасі.

Дівчині 20 років, її батьки - емігранти з України в Майамі. З її життя відомо, що в школі вона не проявляла зацікавленості до навчання і в 18 років вирішила вперше спробувати себе в "кіно для дорослих". У дитинстві Абелла займалася танцями і у вільний від зйомок час продовжує заняття, але робить акцент на балеті.

Відомо, що в США кілька світових студій для зйомок порно, завдяки своїй акторській майстерності дівчина встигла вирватися в лідери, тому і отримала "порно-оскар", повідомляє styler.rbc. Після цього відкриваються інші перспективи - можливості стати обличчям популярного бренду, інші премії. Премія існує з 1984-го року. На даний момент вона є вельми популярною.

Читайте також: Хіт-парад США очолила українсько-канадська група (відео)

Нагадаємо, що студентка-відмінниця з МДУ Ангеліна Дорошенкова кинула навчання і переїхала в Іспанію. Вона працює у П'єра Вудмана у сфері порноіндустрії. Її батьки знають про нове захоплення дочки, зараз вони живуть в Москві.