Американка українського походження стала найкращою актрисою в "кіно для дорослих"

поділитись
Батьки дівчини- українці в Майамі, вона з дитинства цікавилась танцями, а зараз покращує майстерність у балеті у перервах між зйомками

Напередодні церемонії нагородження Оскар, на яких вибирають кращого актора і актрису, проходять інші конкурси, результати яких не так популяризують ЗМІ. Наприклад, у США обрали найкращу порноактрису і вручили їй "Оскар". Переможницею стала актриса з українським корінням Абелла Денджер. Вона перемогла у номінація премії Adult Video News Awards. Церемонія нагородження проходила 24 січня в Лас-Вегасі.

Дівчині 20 років, її батьки - емігранти з України в Майамі. З її життя відомо, що в школі вона не проявляла зацікавленості до навчання і в 18 років вирішила вперше спробувати себе в "кіно для дорослих". У дитинстві Абелла займалася танцями і у вільний від зйомок час продовжує заняття, але робить акцент на балеті.

Відомо, що в США кілька світових студій для зйомок порно, завдяки своїй акторській майстерності дівчина встигла вирватися в лідери, тому і отримала "порно-оскар", повідомляє styler.rbc. Після цього відкриваються інші перспективи - можливості стати обличчям популярного бренду, інші премії. Премія існує з 1984-го року. На даний момент вона є вельми популярною.

Читайте також: Хіт-парад США очолила українсько-канадська група (відео)

Нагадаємо, що студентка-відмінниця з МДУ Ангеліна Дорошенкова кинула навчання і переїхала в Іспанію. Вона працює у П'єра Вудмана у сфері порноіндустрії. Її батьки знають про нове захоплення дочки, зараз вони живуть в Москві.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Абелла Денджер, Белла Денжер, Оскар, США. українські емігранти в Майамі
Древні наділяли цей день численними віруваннями та особливостями
0
0
08:18 21.03.2018
Називав полонених українських бійців вбивцями, які заслуговують лише розстріл
0
0
07:37 21.03.2018
У більшості областей очікується сніг
0
0
07:15 21.03.2018
Обстріл бойовики здійснювали з гранатометів і великокаліберних кулеметів
0
0
06:53 21.03.2018
Рада планує ввести кримінальну відповідальність за контрабанду лісу-кругляка
0
0
05:12 21.03.2018