Анна Семенович не перестає вражати прихильників своїми відвертими фото. Цього разу вона виставила в instagram своє фото топлес із філософським підписом.

"Є така східна приказка: "З глечика в чашку можна налити тільки те, що в ньому було". Тобто якщо там вода, а тобі хочеться щоб лилося вино, одного бажання буде мало.

Так і з людьми: ти даремно часом чекаєш від людини якихось вчинків, а він просто наповнений не тим вмістом, щоб виправдати твої очікування. Не чекайте, всі ми з різним вмістом. Слідкуйте тільки за своїм наповненням", - пише співачка.

Читайте також: Шакіра показала, як пише пісні (фото)

Менш ніж добу фото оголеної співачки зібрало біля 7 тисяч лайків.

Популярні новини зараз
Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Невдала спроба прориву Сіверського Донця стала цвинтарем розбитої техніки рф - відео розкурочених танків Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Анна Семенович - російська фігуристка, актриса, телеведуча і естрадна співачка; колишня солістка гурту "Блестящие" (2003-2007 рр.)