В Авдіївці 23-річний хлопець зґвалтував і задушив дівчину, залишивши тіло на сходах будинку.

Про це повідомили в ГУ Нацполіції в Донецькій області.

"Близько 6 ранку жителі одного з багатоквартирних будинків знайшли мертвою в під'їзді на сходах свою сусідку. Вона була напівроздягнена, з ознаками насильницької смерті", - відзначили в поліції.

Правоохоронці впізнали "почерк" вбивці-ґвалтівника – у такий спосіб у 2012 році вбили ще одну жінку.

Поліцейським вдалося затримати злочинця. Його спіймали прямо в автобусі в Слов'янську. Хлопець збирався втекти до Москви.

Популярні новини зараз
Перекази тепер під замком: банк ввів нові обмеження – коли не дадуть скористатись грошима Скільки балів потрібно для вступу у виші 2026 році: на скільки треба скласти НМТ, щоб потрапити на бюджет Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають
Показати ще

Додамо, затриманому загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", в Луцьку родичі потерпілої дівчини замотали в скотч насильника і привезли до відділку.