Батько, який назвав сина Гітлером, втомився від знущань (фото)

поділитись

0

3971

Ісидор Хіт Кемпбелл викликав обурення, коли він замовив торт до дня народження для свого сина – Адольфа Гітлера, але тепер наполягає, що його просто неправильно зрозуміли

[gallery]

Ісидор Хіт Кемпбелл викликав обурення, коли він замовив торт до дня народження для свого сина – Адольфа Гітлера, але тепер "нацистський тато" наполягає на тому, що його просто неправильно зрозуміли. Про це пише Знай, з посиланням на New York Post.

42 річний американець жаліється, що його цькують, а до його родини ставляться як до сміття, а все через його "спорідненість" з однією з найбільш фатальних фігур у світовій історії.

"Людину робить людина, а не ім'я", - заявив він в новому документальному фільмі "Знайомтеся з Гітлером", опублікованому у вівторок на ITunes.

Читайте також: Книга Mein Kampf стала бестселером у Німеччині - ЗМІ

"Я просто маю інакші погляди. Я вірю, що білі мають жити з білими, чорні з чорними, іспанці з іспанцями. Не бачу в цьому нічого поганого", - заявив він.

Кемпбелл з Нью-Джерсі, вперше звернув на себе увагу в 2008 році, коли поскаржився на місцевий супермаркет ShopRite, який відмовився написати ім'я свого тодішнього 7-річного сина на торті до дня народження.

Окрім Адольфа, пара має ще трьох дітей - Джейселін Аріан Нейшн, Гонзелін Дженні та Генріх Гонс, названий на честь правої руки Гітлера Генріха Гіммлера.

Кілька днів по тому, у Кемпбелл і його дружини Дебори, які обидва є білими расистами, забрали дітей. Батько каже, що не покине дітей та продовжує боротися за їх повернення додому.

Читайте також: BMW вибачився за співпрацю з Третім Рейхом

"Служба захисту дітей забрали малюків з нашого дому, не зважаючи на те, що вони не знайшли жодних ознак жорстокого поводження з дітьми. Вони просто прийшли з судовим ордером і забрали їх, я навіть не встиг попрощатися", - говорить батько.

У червні 2013 року, він вдягнув на себе нацистську форму, коли він пішов до суду Нью-Джерсі, щоб спробувати переконати суддю дозволити йому побачитися з Генріхом, якого забрали незабаром після його народження у 2011 році.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Адольф Гітлер, Гітлер, нацисти, нацисти в США, сша
Вибір редакції, Шоу-бізнес
23.10.2017
Що таке "божественний вітер" і звідки він дув
0
0
17:14 22.10.2017
На імені легендарного артиста спекулюють заради наживи
0
0
16:22 22.10.2017
Вболіваємо за найбільш романтичну та цілеспрямовану пару всіх сезонів
0
0
19:07 21.10.2017
Чому слово "мафія" ми часто використовуємо неправильно
0
0
19:13 18.10.2017
Звірства у приміщеннях закинутих комендатур, остаточний психоз та сотні смертей на рахунку
0
0
18:59 18.10.2017