Безгрошів'я українців врятувало вітчизняну фармацевтику

поділитись
Підйом фармацевтичної галузі став результатом зростання курсу долара, а також зубожіння українців, які вже не можуть дозволити собі імпортні ліки

Вітчизняні фармкомпанії останні три роки нарощують свою ринкову частку. Це відбувається внаслідок кризи, коли українці були змушені купувати більш дешеві ліки. Про це виданню delo.ua в один голос заявили генеральний директор Борщагівського хіміко-фармацевтичного Заводу Людмила Безпалько і партнер консалтингової компанії EBS Олена Левшун.

При цьому, за словами Безпалько: "Вітчизняні препарати не поступаються іноземним за якістю, і люди це вже зрозуміли. Причому ми можемо гарантувати це якість, адже Україна, як і всі європейські країни, працює за стандартами GMP. Згідно з ними всі виробничі майданчики повинні бути сертифіковані".

"Україна завжди була фармацевтичної країною, але фармринок країни став одним з найбільш швидкозростаючих. Так внутрішнє виробництво в упаковках забезпечує ринок лікарськими препаратами на вже 76,7%", - додала Безпалько.

Читайте також: Кличко продав за безцінь фармацевтичну фабрику

Партнер EBS, Олена Левшун погодилася з попередньої доповідачкою, зазначивши, що підйом фармацевтичної галузі став результатом впливу кількох чинників, одним з яких стало, "безумовно, зростання курсу долара". Тому зараз, на її думку, завдання українських фармвиробників полягає в тому, щоб правильно розпорядитися заробленою за попередні пару років маржею.

"Але на місці фармвиробників я б не поспішала спочивати на лаврах. Ринок в гривні, звичайно, зростає. Але якщо ми подивимося на інші показники (наприклад, динаміку в упаковках), то побачимо іншу картину", - додала експерт.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
галузь, долар, експерт, купити, ліки, медикаменти, Медицина, оцінка, профіль, сертифікат, Стандарт, Україна, фарм, фармацевтика
Андрій Шевченко заявив, що хотів би більш високу конкуренцію в українській команді
0
0
21:09 20.03.2018
"З найближчого понеділка скрізь почнеться потепління"
0
0
20:10 20.03.2018
Слідство розглядає не одну версію смерті Владислава Волошина
0
0
19:55 20.03.2018
Придбати квитки можна за низькою ціною на сайті лоукосту
0
0
19:48 20.03.2018
Изменится ли отношения к педофилам в Украине в свете ее западного цивилизационного выбора?
0
0
19:42 20.03.2018