Про початок реалізації масштабної програми з розвитку птахівництва в країнах тропічної Африки оголосив американський Білл Гейтс. Передбачається, що у рамках цього проекту він надасть державам регіону 100 тисяч курей.

Мета проекту полягає в тому, щоб допомогти 30 відсоткам сільських сімей в тропічній Африці почати вирощувати здорових, щеплених птахів, пише "Лента.ру" з посиланням на BBC News.

Засновник Microsoft підкреслив, що йому подобається ідея зайнятися розведенням курей.

Білл Гейтс уже зробив відповідні розрахунки, у який дійшов висновку, що уже через три місяці власник п'яти птахів може збільшити їх поголів'я до 40. При цьому річний дохід фермера перевищив би тисячу доларів. Зараз поріг бідності в Африці складає 700 доларів у рік.

Читайте також: Сплячий півень-прогульник насмішив користувачів YouTube

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 14-20 липня для всіх знаків Зодіаку: потужний план Риб, тривога Раків та війна Скорпіонів Пенсіонерам виплатять рекордну надбавку: хто отримає більше 5 тисяч Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів
Показати ще

Мільярдер упевнений, що у разі успіху цей проект допоміг би як мінімум частково вирішити проблеми голоду і злиднів.

Згідно з доповіддю Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН за 2015 рік, Африка на південь від Сахари є регіоном з найвищою часткою недоїдання в світі. Тут чверть населення страждають від хронічного голоду. Нині 24 африканські країни в переживають продовольчі кризи. У 1990 році таких держав було в два рази менше.