Військові АТО не тільки захищають країну від поширення сепаратизму і російської агресії, а й креативно підходять до проведення буднів. У мережі набирає популярності відео, на якому військові АТО зробили з труби танка популярну селфі палицю.

У ролику звучить пісня українських повстанців "Лента за лентою" у виконанні Тараса Чубая та гурту "Скрябін". Автором пісні вважають Миколу Сороколіта, який народився у селі Вибранівка Жидачівського району Львівської області. Відео з'явилося на каналі "Youtube" Baba Kit і за кілька годин набрало більше 600 переглядів. У ньому показані кадри, як військові виїжджають на бойове завдання, прочищають трубу танка, стріляють.

Читайте також: У Києві бійців АТО отруюють клофеліном

Нагадаємо, що селфі палиця дозволяє зробити фотографію себе або інших людей з більшої відстані, ніж відстань витягнутої руки. Цей пристрій зараз дуже популярний, а журнал "Time" включив палицю для селфі в свій список "25 кращих винаходів 2014 року". Мало хто знає, що ще в 1995 році пристрій, подібний на селфі монопод, потрапив в топ-100 найбільш непотрібних пристроїв.