Коли радник міністра МВС Антон Геращенко запропонував внести до кримінального кодексу України таке поняття, як "злодій в законі", він показав своє повне незнання КК і некомпетентність в юріспріденціі.

Про це заявив порталу "Знай" президент Української асоціації професіоналів безпеки Сергій Шабовта.

"Переносити умовні ієрархії, властиві кримінальному світу, в кримінальний кодекс - це нонсенс. Адже злочинця необхідно оцінювати по скоєному ним злочину, а не за його місцем в кримінальному суспільстві. Не виключено, що завтра-післязавтра Геращенко придумає, що в кримінальний кодекс необхідно буде внести такі терміни, як "пахан" або "шістка", - повідомив С. Шабовта.

Експерт припустив, що ця дивна ідея Геращенко може бути спробою "підігнати" законодавство під затриманих нещодавно "авторитетів" на столичній Оболоні, щоб підібрати їм правильні звинувачення.

Читайте також: Сайт "Миротворець" закрили

Популярні новини зараз
Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда Допит та провокації росіян не подіяли на полоненого з полку "Азов": "Я військовий, а не нацист" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Нагадаємо, днями стало відомо, що в ВР планують ввести в Кримінальний кодекс поняття "злодій в законі". Автором законопроекту вступив депутат Антон Геращенко (фракція Народний Фронт) запевняє: зараз немає способів боротися з такими людьми, максимум, що їм загрожує - депортація з України, оскільки більшість злодіїв в законі - громадяни інших країн.

У разі, якщо законопроект приймуть, їх можна буде саджати на термін від 7 до 12 років.