Протягом травня 2016 року боржникам надали можливість оформити розстрочку боргу комунальних платежів на строк 5 років без першого внеску. Про це говориться в прес службі КМДА.

"Укладення договору розстрочки і реструктуризації боргу дозволить уникнути нарахування штрафних санкцій, примусового стягнення боргу, сплати судового та виконавчого збору", - сказали в столичній адміністрації.

Для того, щоб укласти договір потрібно звернутися із заявою до бухгалтеру з нарахувань, що проводить прийом в житлово-експлуатаційній організації за місцем проживання.

Читайте також: Українці платять за розбавлений газ

Така акція проводиться лише до 1 червня 2016 року.

Популярні новини зараз
Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні
Показати ще

Нагадаємо, що починаючи з 1 липня цього року піднімуться тарифи на гарячу воду та опалення. Вартість одного лише опалення двокімнатної квартири буде в середньому 1500 грн. і більше. Також мешканцям міст доведеться організувати власні підприємства із обслуговування будинків, адже усі нинішні ЖЕКи будуть ліквідовані. Спеціалісти прогнозують, що така реформа також сприятиме здорожчанню комунальних послуг.