Американські вчені висунули гіпотезу про цілющу дію бруду. Вони дійшли висновку, що взаємодія з грунтом на початковому життєвому етапі сприяє зміцненню імунітету, запобігаючи виникненню хвороб аутоімунної природи.

Дослідження здійснювалося фахівцями з Массачусетського технологічного інституту і Гарвардського університету, передає "Телеграф". Дослідниками було проаналізовано понад 222 зразків дитячої мікрофлори кишечника, одна половина з яких проживала на території міст, а інша – в селищах та селах.

В результаті проведення навчання, фахівці зробили висновок, що конкретно в стерильному середовищі людський організм стає більш ослабленим і схильний до хвороб, в той час як бруд активує у малюків велику опірність атакам мікроорганізмів. І навпаки, якщо навколишнє середовище дуже стерильне, то дитина в подальшому стане більш податливою до всіляких захворювань. Фахівці роз'яснюють таку особливість таким чином, що замість атаки бактерій і вірусів іншого роду, імунітет починає виробляти аномальну реакцію на їх наявність і може нашкодити власних тканин.

Читайте також Корейці створили морозиво від похмілля

На думку вченого Рамника Ксав'є, особливо сильним здоров'ям наділені діти, які виросли на тваринницьких фермах і з раннього дитинства піддавалися впливу великої кількості бактерій та мікробів.

Популярні новини зараз
Вимагайте перерви: при якій температурі заборонено працювати в Україні Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень Виїхав з людиною з інвалідністю, а повернувся сам: що загрожує чоловікам на кордоні
Показати ще