Британський телеведучий виявився схожим на злочинця з сюжету (відео)

поділитись
Ведучий не виявив свого занепокоєння під час ефіру телепередачі, але після її закінчення його в соцмережах засипали величезною кількістю повідомлень

Ведучий одного з британських телеканалів Джейсон Мохаммед виявився в незручній ситуації під час ефіру передачі. Він був дуже сильно схожий на злочинця, фотографію якого показували в програмі BBC Crimewatch. Саме її й веде Мохаммед.

Про це повідомляє видання The Telegraph. Інцидент стався восьмого лютого під час нічного випуску телепередачі. Глядачі помітили дивну схожість ведучого і злочинця. Але Джейсон Мохаммед виявив професіоналізм і не видав свого занепокоєння.

Після закінчення програми в соціальних мережах почався справжній бум. На своїй сторінці в Twitter Джейсон Мохаммед отримав величезну кількість повідомлень. Але він відреагував на всю цю ситуацію стримано.

"Спасибі за твіти. Так, я бачив картинку ", - написав британський ведучий.

Читайте також: Автора книги "Як я зберіг шлюб" посадили пожиттєво за вбивство дружини

Злочинця на фотографії звуть Віктор Лакатош. Поліцейські розшукували його за жорстокий напад на пенсіонера. Злочинця на той момент вже спіймали. Він просидить у в'язниці за напад 18 років.

Нагадаємо, причиною самогубства одного з кращих шеф-кухарів світу Бенуа Віоле могла стати афера з вином. Відзначається, що жертвою афери став не тільки він, а й його ресторан.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
BBC Crimewatch, британський ведучий, схожий на злочинця
Це сталося в лікарні, куди він потрапив після падіння від запаморочення
0
0
10:58 18.03.2018
Він розповів про майбутні "успіхи"
0
0
10:24 18.03.2018
Реєстрація дозволить підтверджувати особу через телефон
0
0
10:02 18.03.2018
Українці вкотре піднялись на медальний п'ядестал
0
0
09:51 18.03.2018