15 квітня мешканці Троєщини зможуть добиратися до Петрівки за 7 хвилин. Міська влада збирається через місяць запустити дві електрички на ділянці "Троєщина-2" - "Київ - Петрівка". Про це повідомляє Тонето.

Генеральний директор "Київпастрансу" Сергій Майзеля каже, що вже з сьогоднішнього дня можна буде побачити розклад електричок на станції швидкісного трамвая "Генерала Ватутіна". Ще вчора на станції встановили спеціальне електронне табло, яке показує кількість часу до прибуття на станцію "Троєщина-2" наступної електрички.

"За допомогою цього електронного табло пасажири швидкісного трамвая зможуть дізнатися, коли прибуде електричка і чи варто витрачати час на її очікування або ж скористатися іншим транспортом", - говорять в "Київпастрансі" і додають, що до кінця цього року на 14 зупинках найбільших транспортно -пересадочних вузлів, пов'язаних з міською електричкою, планується встановити 150 електронних табло, які повідомляють про час прибуття поїздів.

Читайте також: На Позняках з'являться садочок і сквер замість багатоповерхівки

Міська влада запевняють, що нові електрички і нові табло - не кінець. Планується і далі модернізувати транспортну інфраструктуру. Наступним етапом буде будівництво Подільського моста з метро.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати призначатимуть за новими правилами: що зміниться для українців з липня Викликають на "підмогу" навіть СБУ: в Україні посилили мобілізацію – забирають усіх Торкнеться мешканців 9 областей: пенсіонери отримають пристойні доплати до пенсій Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС
Показати ще