Чому шкідливо заряджати мобільні в спальні

поділитись
Якщо заряджати посеред ночі у власній спальні мобільний телефон, то є ризик розвитку ожиріння. Вчені кажуть, що причина у блакитному світлі зарядки. Воно порушує сон і метаболізм

Зарядка різних гаджетів в спальні може стати причиною появи надлишкової маси тіла у людей. Про це повідомили вчені з іспанського Університету Гранади.

За їхніми даними, проблеми зі здоров'ям з'являються через блакитне світло, яке виділяється в темному приміщенні під час зарядки пристроїв. Дослідники вважають, що таке світіння негативно відбивається на самопочутті людини, передає Вісник здоров'я.

Крім того, лікарі нагадують, що мелатонін, гормон, який відповідає за процес сну, найкраще виробляється, коли в кімнаті повністю темно. Таким чином, зарядка гаджетів в спальні сприяє виникненню розладів сновидінь і нічного відпочинку. Разом з тим, щоб у людини не сповільнювався процес метаболізму, лікарі рекомендують зовсім прибирати з кімнати мобільні телефони та планшети.

Раніше повідомлялося, що наявність в сім'ї братів і сестер допомагає захиститися від ожиріння, заявили вчені з Університету Мічигану. За їхніми даними, народження брата або сестри - особливо в момент, коли дитині від 2 до 4 років - пов'язано з більш низьким індексом маси тіла до моменту настання 6 років.

Читайте також: iPhone 6s і Samsung Galaxy S7 пройшли випробування водою (відео)

У той же час діти, які не мають рідного брата або сестру, в 3 рази більше схильні до ризику розвитку ожиріння до цього віку. Проведене дослідження показує, що батьки можуть змінити свої звички харчування, коли народжується нова дитина, що також сприятливо позначається на раціоні харчування старшої дитини. Так як основні харчові звички формуються у віці 3 років, зміна раціону в цьому віці може мати значний вплив на харчування в подальшому житті. Крім того, наголошується, що старша дитина буде проводити більше часу зі своїм братом чи сестрою за активними іграми, ніж за переглядом телевізора.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
блакитне світло зарядки, заряджати гаджети в спальні, ожиріння через порушення сну
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Вранці 24 січня 2018 року НАБУ проводило обшук у Пимахової
0
0
18:45 21.03.2018
"Рожеві окуляри" - дуже ненадійна річ. Переконайтеся самі
0
0
18:36 21.03.2018
Ціни будуть підвищувати поступово. Якщо це когось втішить
0
0
18:27 21.03.2018
Все про можливості та ризики
0
0
18:18 21.03.2018
Попрощатися і покласти квіти до його гробу прийшли сотні людей
0
0
17:50 21.03.2018