Чуєте, недополітики?! Доторговувайтесь вже - Віра Савченко

поділитись
Віра Савченко емоційно закликала врятувати її сестру Надію. Вона вже четверту добу продовжує сухе голодування і невідомо скільки ще протримається

Українська льотчиця Надія Савченко четвертий день продовжує сухе голодування в слідчому ізоляторі Новочеркаська Ростовської області РФ. Про це написала у своєму Facebook її сестра Віра.

"Ще раз для невіруючих: Надя на сухій голодовці четвертий день! Четвертий ... (Попередньо, перед вироком, вона тримала її шість днів. Витримала.) Дев'ять днів сухого голодування. Надя повинна жити. Чуєте? Недополітики?! Доторговувайтесь вже!" - закликала вона.

Віра Савченко підтвердила слова адвоката Іллі Новікова, що її сестра не користується душем і умивальником в камері. "Надя, щоб не дати брехливим псам, що стежить за нею за допомогою відеокамер, шансів на спотворення правди в ЗМІ РФ, не користується душем (дозволено було раз в тиждень! А під час її голодного страйку тюремники дозволили двічі на тиждень) і не підходить до умивальника. А то ж напишуть: "Нишком п'є воду в душі!" - заявила Віра.

Нагадаємо, 22 березня 2016 року Донецький міський суд Ростовської області визнав Савченко винною у вбивстві російських журналістів в Луганській області і засудив до 22 років позбавлення волі. Свою провину льотчиця не визнає.

Читайте також: Три варіанти звільнення Савченко

4 квітня Савченко повідомила, що не подаватиме апеляції на це рішення, тому що в цьому немає сенсу. 5 квітня вирок Савченко вступив в силу. 6 квітня льотчиця відновила сухе голодування. За словами адвоката Марка Фейгіна, Надія виглядає схудлою, її сильно морозить. Захисник не виключив, що Савченко можуть почати примусово поїти.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
заява Віри Савченко, Надія Савченко, сухе голодування Савченко
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018