Ціни на овочі падають уже четвертий тиждень. За місяць овочі подешевшали в середньому майже на 15%, відзначає АПК-Інформ.

На минулому тижні ціни на овочі та фрукти зменшилися майже на 5% через малий попит. Натомість аграрії намагаються спродати більше запасів через початок польових робіт. На ціну тиснуть і підвищені витрати на зберігання продуктів.

Читайте також: Українцям продають другосортне молоко

Тижнем раніше овочевий "борщовий набір" здешевшав майже на 5%. Зокрема, на 9% картопля. Активно знижувалася в ціні також цибуля та капуста. Більш ніж на 20% подешевшали тепличні помідори. Продукція з теплиць також дещо впала в ціні через невеликий попит. Цінники на фруктові позиції практично не змінилися.

Як повідомлялось, вітчизняні виробники прогнозують підвищення ціни на молоко на 25%. Експерти прогнозують, в перспективі відпускна вартість одного літра молока в поліетиленовому пакеті зросте з 10 до 11,5 гривень. На полицях магазинів молоко можна буде купити за 15 гривень за літр.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" путін може померти в 2023 році, вже підібрали заміну: сховається в санаторії і втратить все Український боєць на тлі трофейної техніки записав звернення до "дон-дона" Кадирова: "Поїдеш у мішку" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Крім цього, вже в березні на 5% зростуть ціни на свинину і м'ясо птиці. За кілограм свинини доведеться віддати в середньому 66 грн за кілограм. Тушка бройлера буде коштувати 36-39 грн. А ось ціни на яловичину поки залишаються колишніми - 82 грн за кілограм.