Спеціаліст центральної геофізичної лабораторії Олена Донич розповіла про подробиці температурних рекордів в Україні і дала прогноз на весну. Виявляється, що зима 2015-2016 року стала найкоротшою після зими 1989-1990 рр.

Донич зазначила, що зима почалася 29 грудня і тривала всього 55 днів. Закінчення весни вважають 21 лютого, два дня були перехідним, а метеорологічна весна почалася 23 лютого, повідомляє 112-Україна.

Пішла зиму назвали найтеплішою, тому що температура була на 3,4 градуса вище кліматичної норми.

"За зиму було зафіксовано 31 температурний рекорд. Грудні у нас був унікально теплим - 20 температурних рекордів, а в лютому було 10, лютий був на 6,2 градуса тепліше кліматичної норми ", - підкреслила Донич і дала позитивний прогноз на весну.

Незважаючи на це Укргідрометцентр попереджає про сильні дощі та заморозки на початку весни, а також про те, що вона буде пізньою. Також сказано, що в Києві 49 днів з 90 мали позитивні середньодобові значення температури повітря. Найхолодніша температура була 4 січня, тоді температура опустилася до -19,4 градусів. У той день, який лабораторія порахувала початком метеорологічної зими, була найтепліша температура - до +11,9 градусів.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Читайте також: У Львові випав помаранчевий дощ

Нагадаємо, що в лютому температура перевищила норму в 6 градусів.