Найпопулярнішу сьогодні гру Pokemon Go спеціально розробили під пильним оком ЦРУ, аби дізнатись усі секрети там, куди не можна увійти просто так. Адже завдяки грі у телефоні активуэться доступ до камери, мікрофона, гіроскопу, GPS, в тому числі - носіїв USB тощо, і ваш телефон відразу ж завібрує, повідомляючи про знаходження перших трьох покемонів. І ви радісно почнете фотографувати їх з усіх сторін, не задумуючись про те, що ще потрапляє в кадр із спійманим покемоном. Саме так вважає блогер Олександр Семенченко.

"Встановлюючи гру, ви приймаєте умови оферти. А вона - не проста. Niantic вас офіційно попереджає: "Ми співпрацюємо з державними структурами й приватними компаніями. Ми можемо розкрити перед ними будь-яку інформацію про вас або вашу дитину".
А ще там є пункт 6: "наша програма не має можливості виконувати запит вашого браузера "Do not track"-" Не стеж за мною ". Іншими словами - стежили і стежитимуть", - розповідає блогер.

Читайте також: Киян поглинула покемонова істерія

За його словами, нова гра досить зручний вид стеження. Адже у кожного депутата чи в будинку багатія, чи в будь-якій державній установі є той, хто радісно ловить покемонів, фотографує все навкруги та, не задумуючись, "зливає" інформацію у потрібне русло.