Оскільки проблеми, пов'язані з виконанням Мінських домовленостяей, не мають вирішення, ситуація починає підігріватися на лінії збройного зіткнення, де останнім часом активізувалися бойові дії по обидва боки. Крім того, з того боку фронту починають звучати войовничі, але досить маячні заяви патріотичного змісту. Таким чином керівництво невизнаних республік намагається зайвий раз привернути до себе увагу громадськості і підтримувати напруження.

Таку думку висловив президент Всеукраїнської асоціації операторів ринку безпеки Сергій Шабовта, коментуючи заяви військового експерта Дмитра Тимчука про швидке прибуття з окупованого Криму на Донбас якоїсь "ударної бригади".

"В даний час Росії немає резону доводити ситуацію на сході України до абсурду, тим більше, коли намітився процес перспектив часткового зняття санкцій. Адже Європа, хоча вголос цього не озвучує, але несе неабиякі втрати від розриву економічного співробітництва з Росією. Війна є продовження політики, а політика - конфігуроване вираження економіки. Так що війна на сході України, справді, не потрібна нікому. Крім того, як можна уявити непомітне перекидання військових підрозділів через кордон з Кримом?" - підсумував експерт.

У свою чергу, політичний експерт Андрій Золотарьов впевнений, що українська армія досить сильна для того, щоб впоратися з формуваннями "ДНР/ЛНР", які зараз здатні лише на локальні конфлікти.

Читайте також: Сурков очолить "ДНР" замість Захарченка

Популярні новини зараз
путін може померти в 2023 році, вже підібрали заміну: сховається в санаторії і втратить все Бундестаг на чолі з Шольцом заблокував поставку Україні 100 БМП Marder - німецькі ЗМІ Вдова Дудаєва записала звернення до всього українського народу: Кавказ чекає, коли росія зникне Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

"Сьогоднішня заява з боку "ДНР" є інструментом тиску, у "ДНР/ЛНР"недостатньо сил для повномасштабного наступу, що б там не говорив Захарченко (Олександр Захарченко - лідер самопроголошеної "ДНР". - Ред.). Без російської підтримки вони здатні тільки тримати фронт і влаштовувати локальні операції", - підсумував О. Золотарьов.