Лідер "ДНР" Олександр Захарченко заявляє про чергову "націоналізацію".

Тепер власністю "республіки" стала компанія Асоціація "ФПФП" Донбаський розрахунково-фінансовий центр ". Вона, за словами самого ж Захарченка, належить втікачу Віктору Януковичу. Ватажок сепаратистів заявив, що Янукович їх земляк і "допоможе народу вижити".

"Янукович - це ж законно обраний президент України і незаконно скинутий. А так як він ще й є нашим земляком, я думаю, він із задоволенням надасть нам допомогу і допоможе народу вижити. Тому його компанія по праву належить "Донецької народній республіці", - заявив Захарченко.

Рішення про "націоналізацію" було прийнято в п'ятницю, 13 березня, під час "наради" "міністерств і відомств коксохімічної, металургійної та машинобудівної галузі".

Асоціацію "ФПФП" Донбаський розрахунково-фінансовий центр "пов'язувалася саме з сім'єю Януковича. Компанія володіє контрольними пакетами акцій підприємств "Донбасвуглепереробка", центральні збагачувальні фабрики "Калінінська" і "Вузлівська", Донбаський збагачувальний комбінат і завод "Східвуглемаш".

Популярні новини зараз

Зірка шоу "Голос" хотів захиститися від ковіду і помер: "Випадково ввів"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще

Раніше бойовики "націоналізували" Старобешевську ТЕС, а також ліквідували "Донбасенерго".