Доля Качиного озера вирішиться восени

поділитись
Незважаючи на те, що забудову біля озера зараз заморожено, велику його частину засипано й знищено, завдано непоправної шкоди

Один з активістів, які виступають проти забудови біля Качиного озера, політолог Руслан Бортник повідомив порталу "Знай", що, незважаючи на те, що забудова біля озера зараз заморожена, велика його частина засипана і знищена, завдано непоправної шкоди.

"Історія із забудовою, на жаль, стандартна і є свого роду лакмусовим папірцем для київської влади після Майдану, тому що таких незаконних забудов у Києві більше 50-ти, і це якщо не говорити про об'єкти скандального забудовника Войцеховського. Більшість цих об'єктів покриваються владою, і перешкодити забудовникам не можуть ні активісти, ні співробітники національної поліції, котрі не можуть відновити правопорядок і законність. Усе це говорить про моральну деградацію правоохоронців, яка є наслідком цих незаконних будівництв", - зазначив Р. Бортник.

У свою чергу політолог Андрій Золотарьов зазначив, що ситуація з озером Качиним у Києві говорить про те, що в Україні нічого не змінилося: матеріальні цінності стоять набагато вище суспільних інтересів.

"Не дивлячись на те, що влада зараз повинна реагувати на суспільний тиск, меркантильний інтерес і прибутки свою справу роблять. Свавілля забудовників яким було, таким і лишилося. Будівельна рента, як і раніше, залишається однією з найвищих і можна тільки здогадуватися, про які суми хабарів чиновникам в цьому випадку може йти мова: щоб будувати в порушення законодавства, будівельних і архітектурних норм", - розповів експерт.

"У разі, якщо нинішня осінь буде політично "гарячою" й ситуація буде нестабільною, тут влада може зробити виняток і піти на поступки громадськості й стати на бік активістів, які протестують проти незаконної забудови. Якщо ж в політичному світі все буде спокійно, то влада в черговий раз перейде на сторону забудовників, керуючись фінансовими інтересами", - підсумував А. Золотарьов.

Читайте також: Конфлікт із забудовником закінчився стріляниною

Як відомо, активісти, які борються з хаотичною забудовою Києва, неодноразово закликали столичну владу та правоохоронців захистити озеро Качине на Здолбунівській і не дати побудувати тамчергову висотку.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
забудовник, озеро Качине, поліція
Вибір редакції, Суспільство
17.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018